Hakkımızda - VeresiyeAl.com

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Terlik Sende Kimdir?

TerlikSende sitesi olarak en iyi kaliteyi, en şık tasarımları ve oldukça uygun fiyatı sizler için düşünen ; 1985’de Taran Terlik olarak kurulan bir üretim firmasıdır. %100 elişçiliği , yerli üretim yapan bir firmayız. Bu üretim deneyimizi 2018 yılından itibaren e-ticaret sektörüne taşıdık.

7’den 70’e her kadının hayalini gerçekleştirmek için çabalıyoruz, ve mümkün olduğunca gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Kadının kalbine giden yol ayaklarından ve ayakkabılarından geçer dedik. En tarz modelleri sizler için tasarladık. Farklılık yarattık terlik-sandalet olarak hayal edebileceğiniz tüm modelleri terliksende.com ’da topladık.

Yaz aylarında sizi bir adım öne taşımak için çabaladık…

Ayaklarınızın ferahlığınız düşündük, rahatlığa birbirinden farklı modelleri ve cıvıl cıvıl renkleri ekledik. Kalbinizde kelebekler açtırmayı hedefledik . Bahar esintisini, yaz sıcaklığını terliklerimize taşıdık.

Yürümek TerlikSende ile güzel.. Siz istediğiniz sürece her zaman yanınızdayız…

Tek amacımız mutlu müşteriler..

Keyifli Alışverişler…

 

Güvenli Alışveriş

 

Sitemizde kredi kartı, kapıda ödeme ve havale olarak ödeme yöntemleri mevcuttur. Kredi kartı ile ödemelerde taksit seçeneğimiz vardır. Kart alışverişlerinde SSL Güvenlik Sistemi kullanılmaktadır. Kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemini gerçekleştirirken kullanılır. Ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz .

 

Geri Dönüş

 

Tüm ürünlerimiz garantilidir. Kolay değişim ve iademiz vardır. 14 gün içerisinde değişim iade hakkınız bulunmaktadır. Değişim için mutlaka müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek iade kodu talep ediniz. Kargo ücreti alıcıya aittir. Ayıplı veya arızalı ürünlerde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır, kargo ücretsizdir. Kampanyalı ürünlerde değişim vardır iade yoktur.